Angielski od kołyski?

4-letni Mateusz ogląda w domu „Epokę Lodowcową” w wersji angielskiej. 5-letnia Maja chętnie bawi się z anglojęzycznymi kolegami podczas wakacji. Oboje od dwóch lat uczą się tego języka metodą Helen Doron.

Jest to naturalna metoda nauki języka angielskiego opracowana przez angielską pedagog i lingwistkę Helen Doron dla wszystkich dzieci. Bazuje ona na sposobie przyswajania języka ojczystego, wykorzystując naturalne zdolności dziecka. W efekcie już dwuletnie dziecko, choć z reguły niewiele mówi, to jednak biernie zna język dość dobrze.

Uczenie się metodą Helen Doron to swego rodzaju naturalne zanurzenie się w języku. Na zajęciach prowadzonych przez specjalnie przeszkolonych nauczycieli w miłej atmosferze, w małych, 4-8 osobowych grupach, dzieci bawią się, słuchają i .... mówią po angielsku. Ażeby to osiągnąć lektor musi używać odpowiednich technik, ale to wszystko rodzice i dzieci mogą zobaczyć na bezpłatnych lekcjach pokazowych.

Im wcześniej rozpoczynamy naukę języka u dzieci tym łatwiej jest osiągnąć pełną biegłość posługiwania się językiem. Małe dzieci posiadają niezwykłe zdolności, jeśli chodzi o rozróżnianie dźwięków, naśladowanie akcentu i intonacji. Obcując od najmłodszych lat z więcej niż jednym językiem, przyswajają je wszystkie, bez większego wysiłku. Dodatkowo ucząc dziecko drugiego języka, stymulujemy jego wszechstronny rozwój, uczymy tolerancji, rozbudzamy ciekawość świata, ćwiczymy pamięć, wyobraźnię i poprzez zabawę uzyskujemy to, co w przyszłości można osiągnąć wyłącznie przez wytężoną pracę. W każdym Centrum Helen Doron można zapisać dzieci (od 3 miesiąca życia po nastolatków) na bezpłatną lekcję pokazową. Tutaj dzieci oprócz nauki języka bezpłatnie uczestniczą w dodatkowych warsztatach oraz mają dostęp do platformy internetowej.

Poszukaj Centrum Helen Doron w Twoim mieście:

helendoron.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami jeżeli masz pytania.

Kontakt w sprawie ofert i wycen: tel.: 660 762 619

Pomoc techniczna: tel.: 790 700 061

E-mail: biuro@jammik.pl

JAMMik.pl

Mikluszowice 3/3

32-708 Dziewin