Czego brak w przedszkolach?

Czy wychowawca przedszkolny ma obowiązek poświęcać swój wolny czas. JAMMik – ratunek dla przedszkolnej biurokracji.

Dlaczego w XXI wieku przedszkola są pozbawione podstawowych narzędzi elektronicznych?

Rzeczywistość powala – często w placówkach publicznych zastaniemy stary komputer i kiepski dostęp do internetu. Aby wysłać proste sprawozdanie trzeba zmarnować kilka godzin.

A przecież większość spraw rodzic przedszkolaka załatwia przez internet – dlaczego zatem nie może pobrać sobie rachunku za pobyt dziecka i od razu wykonać on-line przelewu? Dlaczego nie ma wglądu w obecności swojej pociechy?Dlaczego nie może otrzymać mailowo informacji o wycieczce lub innych ustaleniach? Nie zawsze ma czas aby odbierając dziecko czytać tablicę ogłoszeń.

Czy wychowawca przedszkolny ma obowiązek poświęcać swój wolny czas wieczorami i w weekendy na zliczanie słupków z cyferek? Bo przecież nie robi tego w czasie zajęć z dziećmi. Gminy często nie zdają sobie sprawy jaka to strata czasu.

Wygospodarowanie środków na unowocześnienie placówki przedszkolnej powinno być oczywistością. Nie jest dobrze jeśli naszymi dziećmi zajmuje się zmęczony czy sfrustrowany pedagog.

Dlatego domagajmy się by w naszych przedszkolach używano internetowych aplikacji które w prosty sposób ograniczą biurokrację.

Jammik.pl to aplikacja webowa do zarządzania placówką przedszkolną. Jammik oszczędza czas jaki nauczyciel przedszkola poświęca na weryfikację i zapisywanie czasu przyjścia i wyjścia dziecka. Czytnik za pomogą karty zbliżeniowej rejestruje te zdarzenia i przesyła do programu, a tam już automatycznie generują się rachunki dla rodziców i wszelkie sprawozdania i statystyki dla gminy.

Rodzic logując się na portalu rodzica www.jammik.pl może zweryfikować należność za pobyt wyżywienie czy zajęcia dodatkowe maluszka, pobrać rachunek, wysłać wiadomość do wychowawcy, zapoznać się z jadłospisem i kalendarzem planowanych imprez.

Proste i ekonomiczne rozwiązanie – każde przedszkole powinno je mieć. www.jammik.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami jeżeli masz pytania.

Kontakt w sprawie ofert i wycen: tel.: 660 762 619

Pomoc techniczna: tel.: 790 700 061

E-mail: biuro@jammik.pl

JAMMik.pl

Mikluszowice 3/3

32-708 Dziewin